خرید برند

تحریریه : نویسندگان ثبت 3
( 4٫60 امتیاز از 5 رای )

چرا به خرید برند نیاز داریم؟

حتی اگر مقداری در مورد برند و ثبت آن اطلاعات داشته باشیم، حتما می دانیم که خرید برند چقدر می تواند به بیزینسمان کمک کند. زیرا ثبت برند کار بسیار سخت و زمان گیری است. مخصوصا زمانی که یک کار جدید راه انداخته و می خواهیم وارد بازار شویم، برند جز موارد ضروری شروع کارمان به شمار می آید و همین پروسه زمانگیر امکان دارد ما را تا حد زیادی در رقابت نفس گیر بازار عقب بیندازد.

سختی پروسه ثبت از همان مرحله انتخاب اسم شروع می شود. به دلیل تعداد زیاد برند هایی که ثبت شده اند، انتخاب هر روز سخت تر از دیروز می شود. مخصوصا اگر برند خاصی انتخاب کرده باشیم، امکان دارد به خاطر شباهت به برندی دیگر مجبور به تغییر آن شده و همین پروسه خودش چندین ماه می تواند از زمان ما را تلف کند. در هر کدام از مرحله های بعد مثل نوشتن اظهار نامه و یا ارسال مدارک، امکان دارد به دلیل کم بودن اطلاعات و یا مشکلات دیگری که می تواند پیش بیاید، با ناقصی مدارک و پرونده رو به رو شده و مجبور شویم باز هم شروع بزینسمان را عقب بیندازیم.

خرید برند در ایران کاملا قانونی بوده و با طی کردن مراحلی ساده و صرف هزینه ای کم می توانیم برند مورد نظرمان را بخریم. از همین رو خرید یک برند مناسب می تواند بهترین انتخاب برای شروع یک کار تازه باشد، علاوه بر اینکه دیگر لازم نیست پروسه سخت انتخاب برند را طی کنیم و می توانیم اسم های بسیار زیبایی را که با محصولات یا خدماتمان همخوانی بیشتری دارد از گزینه های موجود انتخاب کنیم. باید همیشه این را در نظربگیریم که هر چه زودتر وارد تجارت شویم زودتر موفق به رسیدن به اهدافمان می شویم.

خرید برند از موسسه

به راحتی می توانیم از برندهایی که در سایت موجود است اقدام به خرید برند کرده و هر چه بهتر و سریع تر تجارتمان را استارت بزنیم. با کمک سایت ثبت ۳ می توانیم برند مناسب کارمان را پیدا کرده و در کمترین زمان وبا کمترین هزینه به کمک کارشناسان خبره برند مورد نظرمان را خریداری کنیم. برای این کار تنها کافیست تماسی با مشاوران داشته و با کمک آن ها، برندی مناسب برای تجارتمان پیدا کنیم. بعد از انتخاب، کافیست انتقال برند را به موسسه سپرده تا در کوتاهترین زمان ممکن آن را برایمان خریداری و به نام  شرکتمان ثبت کند.

به عبارت دیگر به کمک موسسه می توانیم به راحتی نام تجاری مورد علاقه مان را پیدا و در کمترین زمان و با قیمتی مناسب آن را به نام خود ثبت کنیم. این کار علاوه بر اینکه قدرت انتخاب را بسیار افزایش میدهد به ما نیز کمک می کند تا جایگاه خود را در بازار هر چه زودتر پیدا کنیم.

چگونگی خرید برند

برای اینکار کافیست فرم خرید برند را پر کرده تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت تمامی برند های مربوط به طبقه موردنظرمان را لیست کرده و بعد با ما تماس بگیرند. انجام این نقل و انتقالات قانونی مراحل و مدارکی لازم دارد که در زیر آورده شده است.

  1. در اولین مرحله برای خرید باید از دفتر خانه ثبت اسناد رسمی در اداره ثبت علائم تجاری، استعلام بگیریم تا کارشناسان اداره، بلامانع بودن خرید و صحت داشتن برند را اعلام کنند.
  2. در مرحله بعدی باید صلح نامه انتقال قطعی نام تجاری را در دفترخانه اسناد رسمی ثبت کنیم تا انتقال کامل صورت پذیرد.
  3. در مرحله آخر کافیست آگهی نقل و انتقال برند را در روزنامه رسمی کشور ثبت کرده و دیگر برند را متعلق به تجارت خودمان بدانیم.

 

خرید برند مناسب

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت سه
سوال خود را از ما بپرسید!
ثبت شرکت، ثبت برند و باقی مسائل مربوط به مطالب موجود در سایت پر است از نکات ریز و درشت. کارشناسان خبره ما هر زمانی که با سوالی رو به رو شوید، می توانند سوال شما را جواب دهند. فقط کافیست سوال خود را به راحتی از ما بپرسید و در زمانی کوتاه منتظر جواب باشید.
عضویت در خبرنامه
با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبر نامه به صورت رایگان مقالات جدید و خبرهای مربوط به ایمل شما ارسال می شود.
keyboard_arrow_up